سربازان امام زمان(عج)

نهضت انقلاب اسلامی تا انقلاب مهدی(عج) ادامه دارد...

سربازان امام زمان(عج)

نهضت انقلاب اسلامی تا انقلاب مهدی(عج) ادامه دارد...

/ سربازان امام زمان(عج)
امام خامنه ای: «انقلاب و نظام با خواست و حمایت مردم شکل گرفته و استمرار یافته اما مستکبران با وقاحت تمام مردم را به مقابله با همین نظام فرا می خوانند که لازم است مردم در مقابل این تبلیغات ایستادگی و علیه آن حرکت کنند و جوانان با هوشمندی، #فضای_مجازی را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند.»
آخرین نظرات
۲۸ فروردين ۰۰ ، ۱۳:۴۵

#رئیسی_بیا

صحبتی خلاصه درباره #انتخابات 1400

به انتخابات نزدیک میشویم گروه ها احزاب و افراد یکی یکی مواضعشان را اعلام

در این بین فعالین رسانه ای #انقلابی بیش از سایر گروه ها به دنبال پیداکردن فرد اصلح یا قانع کردن یکدیگر برای پذیرش شخص مورد نظرشان هستند تا اینجای کار مشکلی نیست

اما انگار جریان انقلابی خود را از پیش برنده میداند انگار سال 92 یادشان رفته که با عدم وحدت بلایی عظیم مثل #روحانی بر سر مردم نازل شد و انگار یادشان رفته سال 96 را که تخریب و تبلیغ رسانه های زنجیره ای طرف مقابل باعث شد به طور ناباورانه در مدت کوتاه 24 میلیون رای برای روحانی جمع کنند

.

گزینه ای که این روز ها بیشتر سر زبان هاست و فقط در رسانه نام آشنایی است #سعید_محمد است که توانسته با جلسه گذاشتن با برخی از فعالین رسانه ای و مجازی اسم خود را به عنوان کاندیدا مطرح کند.

که با اعلام سپ/اه و تایید نماینده #ولی_فقیه مبنی بر تخلف انتخاباتی او اقبال ها نسبت به او کم تر شد اما هنوز طرفداران خود را دارد.

.

گزینه بعدی که چهره آشنا تر است #سعید_جلیلی است که تجربه خوبی در دیپلماسی دارد در مجموع از سعید محمد #اصلح تر است.

اما احتمال رای آوردن او بالا نیست

.

گزینه بعدی #سید_ابرهیم_رئیسی است که اقبال و محبوبیت او با تحولی که در قوه قضائیه انجام داده بشدت بالا رفته او تنها کسی است که شایستگی کسوت ریاست #جمهوری_اسلامی_ایران که #حضرت_آقا در سخنرانی اول فروردین این همه تاکید بر جایگاه مهم آن کرد را دارد برای شروع واقعی #گام_دوم_انقلاب و تمدن سازی نوین اسلامی مدنظر حضرت آقا.

برای تمدن سازی نوین اسلامی نیاز به کسب اعتماد و #محبوبیت ملت های اسلامی منطقه است و این محبوبیت مردم را در سفر #رئیسی به #عراق دیدیم که برای من عجیب بود این محبوبیت مردم عراق نسبت به او از کجا آمده..

#ریاست_جمهوری یک شغل فردی نیست که فقط کسی که انتخاب میشود تاثیر گذار است بلکه تمام افراد منسوب شده توسط رئیس جمهور در سرنوشت کشور نقش دارند

جناب رئیسی به عنوان رئیس جمهور میتواند سعید جلیلی را به عنوان فردی که آشنایی خوبی با مسائل و مشکلات کشور دارد #معاون_اول رئیس جمهور کند و سعید محمد را به عنوان #وزیر_مسکن و از افراد شایسته دیگر در سمت های مختلف..

.

چرا ورود به قوه مجریه که #رهبر_انقلاب میفرمایند هزاران مدیریت در آن است را محدود به فرد میکنید و میگویید این بیاید و آن نیاید

رهبر انقلاب که پرچم اطاعت از او را بلند کرده اید دیگر چگونه بگوید اصل قوه مجریه است.

.

جلوی فساد رو باید از قوه مجریه گرفت (پیش گیری بهتر از درمان) بهترین جا برای جلوگیری از فساد و برپایی عدل ریاست جمهوری است نه قوه قضائیه
شما هایی که میگویید مگه قحط الرجال است و رئیسی باید در قوه قضائیه بماند این ایراد به خودتان هم وارد است لاریجانی رفته مگر قحط الرجال است که رئیسی در این قوه بماند تعداد افراد شایسته برای قوه قضائیه بسیار بیش تر از ریاست جمهوری است افرادی که شما نمیشناسید مگر شما قبلا رئیسی را میشناختید رهبر انقلاب هر که را به صلاح بداند میتواند به ریاست قوه قضائیه منسوب کند.
آیت الله رئیسی در این مدت که در قوه قضائیه بوده چند کارخانه را احیا کرده آیا با مسئولیت های ریاست جمهوری عاجز است هزار برابر بیشتر کار کند ؟؟ در این چند وقتی که بحث های طرفداران جلیلی و محمد را دیدم بسیار نا امید شدم بگذریم من موافق آمدن #سید_ابرهیم_رئیسی هستم و برای آمدنش تلاش میکنم. با کسب اجازه از جناب رئیسی باید این را بگویم که او بعد از انتخابات نود شش کراهت داشت که به ریاست قوه قضائیه منسوب بشه ایشون از قدرت طلبی مبرا هستند برای همین ما به عنوان دلسوزان انقلاب از ایشون تقاضا می کنیم که یک بار دیگه جبهه انقلاب با هم متحد کنه و در انتخابات شرکت کنه.

با هشتگ #رئیسی_بیا

۰۰/۰۱/۲۸